Merhabalar,

Yarışmadaki sıralamanız ve puanınız sadece birer sayı olup,size hangi konularda iyi olduğunuz veya hangi konularda kendinizi geliştirmeniz gerektiği konusunda bilgi sağlamayacaktır.Aksine sıralamanızın kötü olduğunu düşünüp şevkinizin kırılmasına yol açabileceği için açıklanmamasını uygun görüyoruz.Bu bilgilerin paylaşımının yapıcı olarak hiçbir anlamı olmadığına inanıyoruz.

Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı sıralamanızı ve puanınızı öğrenmek için atacağınız mesajlara cevap verilmeyecektir.

MESLEK LİSELERİ KATEGORİSİ SIRALAMASI

# İsim Soyisim Okul Sınıf
1 Hasan Karakaş Ümitköy Türk Telekom Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 10
2 Ethem Kurt Yıldız Entegre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11
3 Muhammet Emin Gümüş Amasya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11

DİĞER LİSELER KATEGORİSİ SIRALAMASI

# İsim Soyisim Okul Sınıf
1 Selçuk Yılmaz Çekmeköy TOKİ Çok Programlı Anadolu Lisesi 11
2 Emincan Özcan Çan Fen Lisesi 11
3 Okan Yıldız Atışalanı Anadolu Lisesi 9

İLKOKUL-ORTAOKUL KATEGORİSİ YAZ KAMPINA KATILMAYA
HAK KAZANANLAR (ALFABETİK LİSTE)

İsim Soyisim Okul Sınıf
Ahmet İhsan Çakıroğlu Özel Esenyurt Gökkuşağı Ortaokulu 7
Ali Emre Nebiler Manisa Bilim ve Sanat Merkezi 8
Atakan Erefe Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu 6
Çağrı Dilber İnönü Ortaokulu 6
Çınar Vural İTÜ Geliştirme Vakfı Özel DR. Natuk Birkan Ortaokulu 6
Deniz Doruk Yurduşen Özel Bilfen Kurtköy Ortaokulu 7
Emine Ersoy Demirtaş İmam Hatip Ortaokulu 5
Emir Erbaltacı Özel Bilfen Sancaktepe Ortaokulu 6
Engin Rıdvan Öztan Amasya Ziyapaşa Ortaokulu 7
İbrahim Gürkan Yeşilbağ Mustafa Yazıcı Ortaokulu 8
İrem Öztürk Amasya Ziyapaşa Ortaokulu 6
Mehmet Oğuz Emin Gülmez Ortaokulu 6
Nuh Burak Kökkaya Özel Envar Ortaokulu 7
Numan Toprak Kara Özel Bilfen Sancaktepe Ortaokulu 6
Ozan Durgut Kırklareli Bilim Sanat Merkezi 8
Sudem Şenol TED Karabük Koleji 5
Süleyman Can Tuğcu Özel Şişli Fatih Koleji 6
Talha Akbaş Özel Şişli Fatih Koleji 6
Tunay Koluaçık Manisa Bilim ve Sanat Merkezi 7
Yaz Uçar Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu 6
Yusuf Cinaklı Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu 6

İLKOKUL-ORTAOKUL KATEGORİSİ YAZ KAMPI
YEDEK SIRALI LİSTE

# İsim Soyisim Okul Sınıf
1 Alp Uçar Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu 6
2 Mehmet Deryal Emin Gülmez Ortaokulu 8
3 Aysel Sarac Emin Gülmez Ortaokulu 6
4 Bilge Abalı Sancaktepe Bilfen İlköğretim 5
5 Ada Okan Özel Nesibe Aydın Okulları 4
6 Mustafa Talha Ören Emin Gülmez Ortaokulu 8
7 Hande Şavklıyıldız Nazmiye Demirel Ortaokulu 5
8 Ahmet Tolga Erdönmez Özel Bilfen Sancaktepe Ortaokulu 6
9 Zafer Artıkoğlu Emin Gülmez Ortaokulu 8
10 Ali Haydar Kurt Opet Tarihe Saygı Ortaokulu 6
Siteye devam et...
.